Wizyta duszpasterska 2020/2021 - plan

W naszej parafii nie odbędzie się wizyta kolędowa w tradycyjnej formie. Parafian, z poszczególnych miejscowości i ulic zapraszamy na kolędowy wieczór w kościele i Mszę św. o g.18.00, która zostanie odprawiona w ich intencji; po Mszy św. modlitwa kolędowa i błogosławieństwo nad zebranymi i pozostałymi w domach mieszkańcami, zwłaszcza chorymi; będzie także poświęcenie wody, którą zabierzemy ze sobą do domów i przekazanie kolędowych obrazków; po powrocie do domów zachęcamy do odprawienia "liturgii rodzinnej", z odmówieniem otrzymanej modlitwy oraz pokropieniem mieszkania otrzymaną wodą święconą; tradycyjne ofiary kolędowe można złożyć na tacę; po ewentualnej zmianie wskazań epidemiologicznych, w Wielkim Poście odbędzie się tradycyjna kolęda na zaproszenie.

inne filie - Msza św. "kolędowa" będzie w niedziele stycznia

data zostanie ustalona

29.12.2020

wtorek

Świniary - g.17.00

30.12.2020

środa

Murzynowo - g.17.00
w Skwierzynie Msza św. "kolędowa" - g.18.00 /Zbawiciel

04.01.2021

Poniedziałek

Jagiełły, Wyszyńskiego, M. Kolbe, Czerwonego Krzyża, Dąbrowskiego, Głowackiego, Prusa, Partyzantów,

Armii Krajowej

05.01.2021

Wtorek

Pola Międzyrzeckie, Dłusko, Nowa Skwierzynka, Bykownia, Międzychodzka, Lawendowa, Ceglana Góra, Okrężna, Klonowa, Dębowa, Grabowa

06.01.2021

Środa

Poznańska, Orna, Ogrodowa, Drzymały, 9-Maja, Szpitalna, Garnizonowa,

07.01.2021

Czwartek

Jana XXIII, Traugutta, Jana Pawła II, Chopina, Leśna, Leśna (bloki), Działkowców

08.01.2021

Piątek

Żeromskiego, Łąkowa, Nowa, Jaskółcza, Parkowa, Krótka, Międzyrzecka

11.01.2021

Poniedziałek

Piłsudskiego, Szewska, Łokietka, Powstańców Wielkopolskich

12.01.2021

Wtorek

Nad Obrą, Rzeźnicka, Spokojna, Poprzeczna, Gorzowska, Bledzewska, Kopernika

13.01.2021

Środa

Sobieskiego, Grunwaldzka, pl. Kościuszki

14.01.2021

Czwartek

Sportowa, 2-Lutego, Konopnickiej

15.01.2021

Piątek

Mickiewicza, Marysieńki, Grynickiego, Batorego, Fredry, Hetmańska, Runge, Śmigielskiego, Koletki, Nowowiejskiego, Teatralna

18.01.2021

Poniedziałek

Dworcowa, Kolejowa, Krajewskiej, Wiosny Ludów, Matejki, Źródlana, Piaskowa, Słoneczna

19.01.2021

Wtorek

Przemysłowa, Garncarska, Demokratyczna, Roosvelta,

Paderewskiego, Bema

20.01.2021

Środa

Chrobrego, Przybrzeżna

21.01.2021

Czwartek

Arciszewskiego

22.01.2021

Piątek

Gimnazjalna, Mostowa

25.01.2021

Poniedziałek

Os. Grunwald

26.01.2021

Wtorek

Os. Wojska Polskiego

27.01.2021

Środa

Niepodległości, Ratuszowa

28.01.2021

Czwartek

Rynek, Moniuszki